Tipy a triky pro Excel

Vyberte si jednotlivé Excel tipy z pravého menu.

Chcete svoji práci v administrativě vykonávat co nejefektivněji? Pomohl by vám k tomu tabulkový procesor Excel, ale neumíte jej ovládat? K dokonalosti vám stačí kurzy Excelu, na které nemusíte chodit osobně, protože je vyřešíte pohodlně online.

Práce s tabulkovým procesorem Excel usnadňuje spoustu pracovních činností, úkonů, výpočtů a dalšího zpracování informací, které vyžadují firmy či účetnictví. K tomu, abyste mohli používat všechny Excel funkce, potřebujete znát tento procesor dokonale.

Někdo se s ním naučí pracovat sám, tedy vlastní intuicí, někomu by pomohl profesionální kurz. Avšak ne každý si může dovolit časově na nějaký kurz docházet a mnohdy i do vzdálenějších měst, než bydlí a pracuje. Jak takovou situaci vyřešit?

Celkem jednoduše. Kurzy Excelu můžete bez problémů absolvovat i bez toho, abyste se někam museli přemísťovat, a sice z pohodlí domova pomocí videí. Jde o kurzy Excelu přes internet, díky kterým se naučíte s Excelem pracovat tak, jak potřebujete a v časovém horizontu, jaký bude vyhovovat vám.

To znamená, že pokud nebudete mít čas dnes nebo zítra, tak si kurz spustíte v den a čas, kdy budete mít opravdu volno a nebudete se muset nikomu a ničemu přizpůsobovat. Výhodou je také fakt, že pokud některé části nebudete zcela rozumět, tak nepůjdete dál, ale budete si moct danou část znovu přehrát.

Excel vám nabízí řadu dokonalých nástrojů a vytvoříte díky nim tabulky, za které vás každý nadřízený pochválí. Ovládnout tento procesor znamená zefektivnit práci a plnit veškeré plány.

Na svoje si díky těmto kurzům přijdou jak úplní začátečníci, tak ti, kteří už měli něco s Excelem do činění. Naučíte se formátovat buňky, čísla a podobně nebo využívat logické, databázové a jiné funkce. A to vše z pohodlí domova nebo kanceláře bez stresu a kdykoliv budete chtít vy sami.

Vyhnete se takovým situacím jako, že třeba ostatní členové kurzu jdou vpřed a všemu rozumí nebo se tak aspoň tváří a vy raději na vše kývnete také, abyste se nemuseli cítit špatně, že něčemu nerozumíte. Kurzy online si přizpůsobíte pouze svým potřebám a nebudete se muset obávat jedno video vrátit i několikrát.

Říkáte, že byste moc rádi nějaký kurz absolvovali, ale časové možnosti vám to nedovolí? Žádnou paniku, protože můžete využít kurzy Excel online. Pomocí videí se naučíte ovládat Excel funkce z pohodlí domova a bez toho, abyste museli někam chvátat či dělat věci na úkor sebe nebo rodiny.

Stačí se pouze připojit k internetu, mít zařízení nastavené na přehrávání videí a můžete začít klidně hned. Kurz si budete vést sami vlastním tempem, tedy i s možností opakovaného přehrávání, dokud danému tématu zcela neporozumíte.

Kurz můžou absolvovat jak začátečníci, tak pokročilí jedinci, kteří si chtějí svoje vědomosti zopakovat nebo se naučit něco nového. Tabulkový procesor Excel totiž nabízí spoustu zajímavých funkcí, které zůstávají často v praxi nevyužité, protože se o nich neví nebo je neumí ovládat.

Díky těmto kurzům, které můžete sledovat v kteroukoliv hodinu, získáte vědomosti, díky kterým vás žádná funkce Excelu nepřekvapí, a pustíte se s vysokým sebevědomím do díla. Šéf z vás bude nadšený a vy budete sami se sebou spokojení, protože jste svoje znalosti zvládli pomocí kurzů a ke všemu online.

Nějaké makra, formátování buněk či logické a matematické funkce vás už nezlomí, protože je zvládnete na první dobrou. A když něco zapomenete, tak budete mít pořád k dispozici videa, díky kterým si vše znovu ujasníte. A to bez zbytečných řečí a ztráty času cestováním.

Získáte kompletní uživatelskou příručku, díky které si budete moct názorně spustit ovládání jednotlivých funkcí a být vždy napřed. Excel vzorce a výpočty už nebudou pro vás španělskou vesnicí, ale pomocníkem, díky kterému budou vaše tabulky plnit všechny možné funkce a disponovat přesnými výpočty.

Začít pracovat s Excelem je pro někoho hračka, pro někoho španělská vesnice. Záleží především na tom, jakým způsobem chcete tento tabulkový procesor využívat, protože jeho využití není pouze jednostranné. Excel funkce se skládají ze stovek dalších funkcí jako například matematické, vyúčtovací, logické, textové či převodní. A díky těmto možnostem můžete sestavit doslova královské tabulky, do kterých stačí jen něco vložit a zbytek si Excel udělá sám podle toho, co potřebujete a jak si jednotlivé příkazy nastavíte. Dokonalým způsobem vám usnadní práci.

A tím se dostáváme k tomu, že abyste uměli Excel využívat po všech stránkách, potřebujete se nejdřív naučit jej správně ovládat. A je jasné, že v zaměstnání budou chtít po vás hned výsledky, takže s učením vám nikdo nepomůže. Můžete si zaplatit kurzy Excelu, ale je jasné, že někam za nimi dojíždět zabere spoustu času a vy máte i jiné povinnosti.

Takže co byste řekli na kurzy Excelu pomocí videí přes internet?

Kurz Excel online vám totiž nabízí možnost, jak se naučit používat tento skvělý program z pohodlí domova bez nutnosti někam dojíždět a tímto způsobem se naučíte ovládat nejen jednotlivé funkce Excelu, ale také filtrovat data či vytvářet grafy, formátovat buňky, používat šablony a mnoho dalšího.

Podmínkou je pouze připojení k internetu s možností přehrávání videí a můžete začít klidně hned.

Výhodou využívání těchto online kurzů je nejen to, že nemusíte nikam cestovat, ale také fakt, že s kurzem můžete začít i pokračovat kdy se to hodí vám a opakovaně si jednotlivá videa přehrávat. Dále slouží jako kompletní příručka pro situace, kdy si s něčím přece jenom nebudete v praxi vědět rady. Je vhodným školením pro úplně začátečníky i pokročilé. Tempo výuky si nastavíte sami, takže pokud nebudete něčemu rozumět, vrátíte se k té konkrétní části bez toho, abyste tím někoho omezovali.

Tabulkový procesor Excel je skvělý nástroj pro vytváření různých druhů tabulek, které obsahují funkce a vzorce, díky kterým nemusíte nic složitě počítat nebo měnit a dosazovat. Ovládání Excelu však vyžaduje znalosti a dovednosti, které je nutné se nejdřív naučit.

Excel funkce totiž nabízejí spoustu možností, díky kterým bude vaše práce jednodušší a výsledky mnohem efektivnější. Ušetříte si čas i zbytečné chyby a díky tabulkám si uděláte i dobré jméno ve firmě. Jak se to všechno naučit?

Nejlepším řešením pro ovládání jsou kurzy Excelu. Trh jich nabízí nespočetné množství a v různých koutech republiky. Ovšem ne vždy se vám hodí termíny, které vám jednotlivé kurzy nabízejí. O víkendu chcete spíš odpočívat a být s rodinou, v týdnu se zase musíte věnovat zaměstnání a končíte pozdě na to, abyste zvládli ještě někam cestovat na kurz. Jak to tedy vyřešit?

Naštěstí moderní doba pokročila a přináší pořád víc a víc možností, jak život lidem usnadnit. Díky připojení k internetu a přehledným videím můžete absolvovat přehledný Excel kurz. Jednoduše a z pohodlí domova.

Vše probíhá formou srozumitelných a přehledných videí, které si můžete opakovaně přehrávat a k jednotlivým částem se vracet kdykoliv znovu. Nastavíte si tak výuku podle vlastních možností a nebudete mít obavy z toho, že někoho dalšího tím omezujete. Kurzy jsou vhodné nejen pro začátečníky, ale i pro pokročilé, kteří si chtějí něco zopakovat, ujasnit a něco nové se dozvědět.

Ovládání tohoto zázračného tabulkového procesoru vám přinese spoustu výhod a zpracování informací v té nejlepší formě. S tabulkami se dnes setkáte téměř všude a mnohdy by bylo bez nich vše mnohem složitější. Když se s Excelem naučíte pracovat, tak vás už nic nové nepřekvapí.

Výhodou kurzů pomocí videí je také fakt, že vám nikam nezmizí a vy si je můžete kdykoliv přehrát znovu. Takže budete mít pořád při ruce pomocníka, který vám vaše znalosti pomůže nastartovat.

 
Náš video kurz Excelu v akci na Slevomatu!

Naučte se Excel online díky mému jednoduchému video kurzu!