Pro zobrazení videí se prosím přihlaste

Video kurzy Excelu

Doba se neustále zrychluje, a tak potřebujeme zvládat stále více věcí. Pro odbourání všude přítomného stresu je důležité si umět usnadnit práci. A to opravdu MS Excel umí. Určitě sami uznáte, že bonusem moderní doby je flexibilita a tu nabízí i moje kurzy Excelu přes internet. Sedět osm hodin denně někde na školení už dnes chce opravdu málokdo.

Proč se zaregistrovat do kurzu Excelu?

Je velmi důležité zdokonalit se v Excelu. Uspějete lépe na trhu práce, mnoho práce si usnadníte a učení vám půjde opravdu snadno. Nejlepší je, že tento program je lehké se naučit v Excel kurzu na názorných ukázkách ve videu. Proto neváhejte a zaregistrujte se. Pomůžu vám tento skvělý program ovládnout.

Moje online kurzy Excelu jsou plné užitečných informací. Jednou z hlavních kapitol jsou Excel funkce. Naučíte se je používat opravdu efektivně. Na začátku kurzu se zorientujeme se v uživatelském prostředí, budeme se věnovat popisu základní plochy, ukážeme si, jak si zpřehlednit tabulky plné nepřehledných informací, jak sčítat a průměrovat čísla ve sloupci, a převedeme si tabulky do grafů. Projdeme si spoustu užitečných ukázek z praxe.

Kurzy Excelu jsou určeny nejenom pro začátečníky, kteří potřebují využívat matematické, časové i textové funkce, ale taky pro lidi, kteří se chtějí zdokonalit ve vytváření tabulek a grafů. Vůbec se nemusíte bát, že se naučíte pouhé základy. S tímto kurzem Excelu se dostanete až na pokročilou úroveň ve všech důležitých oblastech.

Postupně se pustíme i do komplikovanějších možností. Například kontingenční tabulky jsou to, na čem pohoří mnoho lidí na pracovních pohovorech. Moje kurzy Excelu vám ukážou, že i obávané oblasti se dají lehce zvládnout.

Online kurz Excel vám pomůže zvládat svou práci s tímto programem vysoce efektivně. Zjistíte, že vám Excel ušetří mnoho času i zbytečné práce v zaměstnání i doma. Naučíte se používat více listů, filtrování a propojovat odkazy z jiných listů i souborů.

Nahlédneme do možností formátování, kde nejde jen o to změnit výšky a šířky řádků či sloupců, ale naučíme se i automatické formátování a další pokročilé možnosti. Kurz je bohatý na informace, s velmi podrobným vysvětlením.

Budete provádět výpočty pomocí vlastních vzorců a funkcí. Naučíte se pokročilejším technikám zpracování údajů v Excelu jako je třeba zamykání, používání šablon a rozšířené kopírování. Budete sestavovat i složitější Excel vzorce, naučíte se filtrovat seznamy na listu a pracovat s pokročilými funkcemi pro manipulaci a analýzu dat.

V kurzu zjistíte, že práce s tímto programem není vůbec složitá. Moje kurzy Excelu z vás udělají experty na Excel již za pár hodin – to ocení vaši spolupracovníci i šéf.

Pro zobrazení videí se prosím přihlaste