Kurz Excel online

Konkrétní tipy pro Excel si otevřete kliknutím sem.


Program MS Excel má pro mnoho lidí v každodenním životě nezastupitelnou roli. Ať už pracujete ve finančním oddělení, počítáte si hypotéku nebo rozjíždíte svůj vlastní byznys, tento program vám značně usnadní práci.

Dnes už je používání Excelu nezbytné pro více než dvě třetiny pracovních pozic. Přesto mnoho lidí neví Excel používat efektivně a tím ztrácejí značné výhody a efektivitu při práci. Dobrou zprávou je, že to vyžaduje pouze minimální časovou investici a z každého se může stát profík v Excelu.

Jak vám pomůže tento kurz Excel online

Pokud cítíte, že i vaše znalosti tohoto programu by se daly zlepšit, jste na správném místě. Na těchto stránkách nabízím kurz Excel, který vám v pracovním i osobním životě ušetří kopu času. Stránky Easy Excel jsou rozděleny na dvě části.

Písemná část obsahuje množstí článků, které si můžete zdarma procházet. Najdete v nich podrobně popsány nejdůležitější oblasti programu MS Excel a s četnými obrázky a názornými příklady.

Druhá část obsahuje video kurz Excel. Díky této pohodlné formě studia se společně se mnou naučíte vše potřebné pro kompletní zvládnutí programu Excel online. Videa jsem rozdělil do krátkých 5 minutových kapitol, ve kterých vás provedu od úplných začátků až po pokročilou úroveň.

Všechny nabízené video kurzy Excelu zahrnují i ​​certifikát, který Vám vystavím na konci jako potvrzení o zvládnutí lekcí. Takové potvrzení o absolvování kurzu vám zaručeně pomůže při získání zaměstnání nebo vyššího platu, tak proč to nezkusit a nenaučit se něco nového z pohodlí svého domova? Využijte šanci investovat do své budoucnosti a naučit se Excel online.

Kurz Excel není jen o vytváření tabulek

Určitě jste již v minulosti použili Excel na množství základních úkonů, jako například spočítání buněk tabulky nebo zapsání nějakých hodnot. Avšak Excel má v sobě zlatý důl skrytých možností, které jsou na dosah ruky a podstatně vám usnadní život. Například, věděli jste, že v aplikaci Excel můžete provádět všechny tyto činnosti:

  • Uspořádat data a najít mezi nimi souvislosti
  • Využívat komplexní matematické funkce
  • Vyhledávat hodnoty na základě různých parametrů
  • Převrátit hromady dat na užitečné grafy
  • Analyzovat data a předpovídat prognózy
  • Vypočítat výše splátek a úrokových sazeb

A toto zdaleka není všechno. Zajímavé však je, že abyste všechny tyto úkony zvládli, nepotřebujete být technicky zdatný. MS Excel plně zvládnete už po dvou-třech hodinách kvalitního výkladu s ukázkami. Je to jednodušší, než se zdá.

V článcích a videích na mých stránkách vám nejdůležitější možnosti předvedu na názorných ukázkách. Nepotřebujete mnoho času a ani nikam chodit. Stačí si pustit kurz Excel online, ve kterém jsou lekce rozděleny do krátkých celků, které snadno pochopíte. Naučíte se tak vše potřebné z pohodlí domova během pár hodin.

Kurz Excel vám pomůže věci udělat rychleji

Kromě organizování dat je v aplikaci Excel množství funkcí, které pomohou ušetřit váš drahocenný čas. Například místo manuálního výpočtu a vyplňování dat to vše pro vás ví Excel udělat automaticky. Stačí znát pár triků, jak na to.

Kvalitní používání programu Excel dokáže okamžitě zvýšit vaše šance získat si dobrou práci a vyzvedne i váš startovací plat. Excel je přenosná dovednost, kterou uznává každý zaměstnavatel. V tomto se skrývá krása použití takového žádaného počítačového programu.

Kdo potřebuje zvládnout Excel online

Investiční bankéři a účetní nejsou jediní, kteří se spoléhají na Excel. Vědci, učitelé, majitelé podniků, grafici a mnozí další lidé se obracejí na Excel. Bez ohledu na to, co děláte za počítačem, je pravděpodobné, že program Excel vám pomohou vaši práci vykonávat lépe.

Existuje například lepší způsob, jak byste mohli organizovat své údaje? Potřebujete jen místo, kde můžete vyloučit všechny nápady na brainstorming? Příště se vraťte k Excelu namísto těch náhodných kousků papíru všude po kanceláří.

Jak se nejrychleji naučit Excel online

Jak vidíte, Excel není jen tabulka, ale nástroj, který můžete použít v mnoha oblastech života. Ale jaký je nejlepší způsob, jak se v něm naučit pracovat?

Individuální tréninky, sledování videa na YouTube, čtení blogů ... Možností je nespočet. Mnoho z nich je i zdarma. Třeba si však najít ucelený zdroj informací, který vás provede znalostmi Excelu od začátku až po konec. Proto doporučuji kurz Excel online.

Věřím, že jste již viděli přátel nebo kolegů, kteří strávili hodiny v Excelu prací, která by zabrala se správnými odbornými znalostmi jen několik minut.

Důvodem je, že lidé si neuvědomují, že investicí několika hodin do kvalitního výkladu možností v kurzu Excel si ušetří desítky hodin ve své práci.

Stačí pochopit některé klíčové funkce, které se velmi snadno naučíte. Pár zkratek a typů, které šetří čas a zrychlují práci. Dobří kurz by měl být schopen ukázat nejdůležitější techniky a možnosti za pár hodin.

Jak vypadá kvalitní kurz Excel online

Excel obsahuje množství důležitých nástrojů a funkcí, které čekají na to, abyste je objevili. Proto je důležité vybrat si takový kurz, který začíná od základů, ale dovede vás až na pokročilou úroveň.

Hneď po absolvování kvalitního kurzu Excelu budete vědět aplikovat všechny dovednosti na širokou škálu praktických situací a řešení problémů. Místo toho, abyste jednoduše dozvěděli, co Excel dokáže udělat, naučíte se sami používat techniky a funkce programu Excel. Jedině tak budete mít možnost, abyste něco v rámci vaší organizace nebo vašeho osobního života skutečně zmenili.

Existuje málo věcí, které v životě vytvářejí takový pocit spokojenosti jako tiché komplimenty a obdiv. Nyní máte možnost se zviditelnit mezi svými kolegy, ušetřit si kopu času a investovat do své budúcnosti.

Tak pojďme na to!

 
Náš video kurz Excelu v akci na Slevomatu!

Naučte se Excel online díky mému jednoduchému video kurzu!