Kurzy Excelu pomocí videí

Pracujete v administrativě nebo si potřebujete uspořádat data do přehledných tabulek? Chcete se naučit pracovat s Excelem, ale nemáte časové možnosti docházet někam na kurz? Nemusíte házet flintu do žita, protože kurz Excelu můžete absolvovat z pohodlí domova, tedy online.

Množství dat, které denně využíváme nebo s nimi pracujeme, je potřebné důkladně zpracovat pro úschovu a následné využití. A vzhledem k tomu, že žijeme v moderní době plné počítačů a různých programů, tak k těmto účelům se ve firmách i domácnostech využívá dobře známý Excel.

Excel je tabulkový procesor s velice dominantním postavením na trhu, který nabízí různé funkce, díky kterým zpracujete všechny potřebné informace rychleji a komfortněji. Obvykle jej najdete v kancelářském balíčku MS Office.

Začít pracovat s Excelem je pro někoho hračka, pro někoho španělská vesnice. Záleží především na tom, jakým způsobem chcete tento tabulkový procesor využívat, protože jeho využití není pouze jednostranné. Excel funkce se skládají ze stovek dalších funkcí jako například matematické, vyúčtovací, logické, textové či převodní. A díky těmto možnostem můžete sestavit doslova královské tabulky, do kterých stačí jen něco vložit a zbytek si Excel udělá sám podle toho, co potřebujete a jak si jednotlivé příkazy nastavíte. Dokonalým způsobem vám usnadní práci.

A tím se dostáváme k tomu, že abyste uměli Excel využívat po všech stránkách, potřebujete se nejdřív naučit jej správně ovládat. A je jasné, že v zaměstnání budou chtít po vás hned výsledky, takže s učením vám nikdo nepomůže. Můžete si zaplatit kurzy Excelu, ale je jasné, že někam za nimi dojíždět zabere spoustu času a vy máte i jiné povinnosti.

Takže co byste řekli na kurzy Excelu pomocí videí přes internet?

Kurz Excel online vám totiž nabízí možnost, jak se naučit používat tento skvělý program z pohodlí domova bez nutnosti někam dojíždět a tímto způsobem se naučíte ovládat nejen jednotlivé funkce Excelu, ale také filtrovat data či vytvářet grafy, formátovat buňky, používat šablony a mnoho dalšího.

Podmínkou je pouze připojení k internetu s možností přehrávání videí a můžete začít klidně hned.

Výhodou využívání těchto online kurzů je nejen to, že nemusíte nikam cestovat, ale také fakt, že s kurzem můžete začít i pokračovat kdy se to hodí vám a opakovaně si jednotlivá videa přehrávat. Dále slouží jako kompletní příručka pro situace, kdy si s něčím přece jenom nebudete v praxi vědět rady. Je vhodným školením pro úplně začátečníky i pokročilé. Tempo výuky si nastavíte sami, takže pokud nebudete něčemu rozumět, vrátíte se k té konkrétní části bez toho, abyste tím někoho omezovali.


 
  Otevřít video kurz

Naučte se Excel online díky mému jednoduchému video kurzu!