Excel funkce a vzorce

Potřebujete doma nebo v zaměstnání využívat Excel, ale neumíte jej dokonale ovládat? Rádi byste si zaplatili nějaký kurz, ale obáváte se, že při všech povinnostech nebudete stíhat na něj docházet? Zahoďte obavy, protože jsou tady ještě kurzy Excelu online.

Chcete okouzlit svého nadřízeného a vytvořit mu pomocí Excelu jedinečné tabulky se všemi možnými funkcemi? Na dokonalé ovládání tohoto tabulkového procesoru jsou vhodným řešením kurzy Excelu.

Říkáte, že byste moc rádi nějaký kurz absolvovali, ale časové možnosti vám to nedovolí? Žádnou paniku, protože můžete využít kurzy Excel online. Pomocí videí se naučíte ovládat Excel funkce z pohodlí domova a bez toho, abyste museli někam chvátat či dělat věci na úkor sebe nebo rodiny.

Stačí se pouze připojit k internetu, mít zařízení nastavené na přehrávání videí a můžete začít klidně hned. Kurz si budete vést sami vlastním tempem, tedy i s možností opakovaného přehrávání, dokud danému tématu zcela neporozumíte.

Kurz můžou absolvovat jak začátečníci, tak pokročilí jedinci, kteří si chtějí svoje vědomosti zopakovat nebo se naučit něco nového. Tabulkový procesor Excel totiž nabízí spoustu zajímavých funkcí, které zůstávají často v praxi nevyužité, protože se o nich neví nebo je neumí ovládat.

Díky těmto kurzům, které můžete sledovat v kteroukoliv hodinu, získáte vědomosti, díky kterým vás žádná funkce Excelu nepřekvapí, a pustíte se s vysokým sebevědomím do díla. Šéf z vás bude nadšený a vy budete sami se sebou spokojení, protože jste svoje znalosti zvládli pomocí kurzů a ke všemu online.

Nějaké makra, formátování buněk či logické a matematické funkce vás už nezlomí, protože je zvládnete na první dobrou. A když něco zapomenete, tak budete mít pořád k dispozici videa, díky kterým si vše znovu ujasníte. A to bez zbytečných řečí a ztráty času cestováním.

Získáte kompletní uživatelskou příručku, díky které si budete moct názorně spustit ovládání jednotlivých funkcí a být vždy napřed. Excel vzorce a výpočty už nebudou pro vás španělskou vesnicí, ale pomocníkem, díky kterému budou vaše tabulky plnit všechny možné funkce a disponovat přesnými výpočty.

 
  Otevřít video kurz

Naučte se Excel online díky mému jednoduchému video kurzu!